Товариство лісівників України

Новина


20
лют

Пам'яті воїна - лісівника МИКОЛИ ЗІНЧЕНКА

36-річний працівник філії “Краснопільське лісове господарство” Микола Зінченко до останнього захищав рідну землю і рідний ліс.
Микола працював верстатником Великоборбицького лісництва. Коли російські війська почали повномасштабний наступ, не роздумуючи пішов боронити Україну.
У лавах ЗСУ служив у складі 155 батальйону 1 стрілецької роти. Був у групі, яка здійснювала розвідку. Захисники збирали інформацію, а при можливості знищували живу силу та техніку окупантів.  
17 березня під час розвідки та спостереження за ворожими військами, Микола і двоє його побратимів знаходились у двоповерховому будинку, який обрали за пункт спостереження.  Після того як загарбники зайшли у село, хлопці вступили в бій. По будинку був відкритий вогонь з кулемета, після чого вдарили з гранатомета з термічним зарядом. 
Микола Зінченко був у першій кімнаті і загинув миттєво. 
Командир 1 стрілецької роти Микола Грошовик згадує: «Микола з перших днів вторгнення РФ вступив до лав ЗСУ, в тероборону, гідно виконував всі обов’язки, захищаючи Сумщину, підбадьорював своїх побратимів. Було дуже нелегко в ті перші дні: зима, сніг довкола… Багато вони виконали завдань зі знищення ворога в ті дні».
З теплом і гордістю згадують Миколу і колеги-лісівники та дякують йому за відвагу і мужність, приклад людяності і героїзму!