Товариство лісівників України

Новина


01
кві

Пам'яті воїна-лісівника Анатолія Шевченка

Родина лісівників з тяжким серцем сприйняла новину про загибель майстра лісу Вилківського лісництва філії «Ізмаїльське лісове господарство» ДП «Ліси України» 57- річного захисника України Шевченка Анатолія Микитовича.
За попередніми даними, чоловік загинув приблизно 27 березня. Перестав виходити на контакт із рідними 28 березня, що викликало занепокоєння серед його близьких. Пізніше стало відомо про його героїчну загибель у бою у місті Куп’янськ, що на Харківщині.
Чималу частину свого життя Анатолій присвятив лісовому господарству, любив свою роботу, працював на благо родини. Був турботливим батьком двох доньок, справжнім прикладом мужності, порядності та честі. Любив ліс, завжди ним захоплювався. Мирні плани на життя змінило повномасштабне вторгнення. У квітні 2022 року Анатолій мобілізувався та став на захист нашої Батьківщини.
Довгоочікуваної перемоги він вже не побачить… Загинув Анатолій Микитович у місті Куп’янськ, що на Харківському напрямку через посилені удари російської авіації.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким захисника України, який до останнього подиху віддано боронив рідну землю. У скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю Героя.
Наш вічний біль, вічна пам’ять і гордість!