Товариство лісівників України

Новина


26
жов

На Житомирщині стартував Всеукраїнський зліт шкільних лісництв!

У цьогорічному змаганні беруть участь понад 60 молодих лісівників з різних куточків країни. Протягом двох днів учасники будуть презентувати свої наукові та практичні напрацювання, деякі з них – вже активно використовуються у лісових господарствах.
Всеукраїнський зліт проходить на базі Житомирського обласного еколого-натуралістичного центру та за підтримки ДП «Ліси України», Житомирської ОДА та Товариства лісівників України. 
▫️ Як відзначив заступник директора Столичного лісового офісу Ігор Харитюк, філії на Житомирщині продовжують реалізовувати масштабні програми з лісовідновлення, зокрема ініціативу Президента «Зелена країна». І кожен з учасників зльоту – є частинкою цієї важливої справи.
Не зважаючи на складні часи, представники шкільних лісництв не лише допомагають дорослим фахівцям галузі, а й самі опановують ази лісівництва. Завдяки заняттям в учнівських лісництвах, вони набувають неоціненних знань про догляд за лісом, його відновлення та захист. 
Переконані, що саме серед учасників 20 команд є майбутні фахівці, інженери, майстри лісу, лісничі та інші працівники, які своєю працею принесуть користь українському лісу.