Товариство лісівників України

Новина


23
жов

На Вінниччині нагородили громаду у рамках міжнародної програми порятунку лісів FOREST RECOVERY

ДП "Ліси України" разом з громадами та міжнародними партнерами FOREST EUROPE та EUSTAFOR запустили програму порятунку лісів FOREST RECOVERY, яка спрямована на збереження самосійних лісів та збільшення площі лісів.
Щоб врятувати українські ліси, філії ДП «Ліси України» об’єднались з місцевими громадами, і вже довгий час працюють над виявленням самозаліснених ділянок і їхньою передачею у дбайливі руки лісівників.
Спільна робота в цьому напрямку допоможе збільшити площу лісів України та врятувати ліси, які можуть бути знищені задля ведення аграрних робіт.
Однією з еко-свідомих громад є Дашівська селищна громада Вінницької області. У співпраці з філіями ДП "Ліси України" ця громада передала загалом 30,68 га самозаліснених ділянок та ділянок під лісорозведення. Завдяки цьому було врятовано 19,2 га самосійних лісів, а в майбутньому на площі 11,5 га буде створено новий ліс.
Охороняти та дбати про більшу частину цих ділянок буде філія "Дашівське досвідне лісомисливське господарство". А 2,38 га громада вирішила передати  філії  "Гайсинське лісове господарство".
"Ми піклуємось про порядок не тільки в населених пунктах, а і в екосистемах. Важливо, щоб самосійними лісами займались кваліфіковані люди, тож ми впевнені, що лісівники зможуть зберегти ліси на тих землях, що ми передали і неодмінно примножать. Коли ми передавали землі філіям, не очікували відзнак, а робили це перш за все для збереження екології. Та нам дійсно приємно стати частинкою такого важливого проєкту!" - каже  голова Дашівської селищної громади Сергій Тітаренко.
Лісівники ДП «Ліси України» дякують громадам за їхнє бажання і допомогу в покращенні екологічної ситуації в нашій країні!  
Кожен гектар врятованого лісу зараз – це тисячі дерев у майбутньому. 
Долучайтесь до проєкту FOREST RECOVERY!