Товариство лісівників України

Новина


26
тра

На території Лісівничого молодіжного центру у Воротневі з’явилася алейка лікарських трав

Вона служитиме ще однією навчальною базою, допомагатиме вихованцям Центру дізнатися більше про те, якими цілющими травами багата наша Волинь та як їх застосовують у народній медицині. Ну і просто прикрашатиме територію та стане ще однією родзинкою.
   – Така ідея виникла уже давно. Реалізувати ми її вирішили саме у такому вигляді. Висадили трави у дерев’яні горщики і виставили поруч із центральною будівлею Центру, неподалік експозиції із декоративними рослинами, що у Школі лісового дизайнера, – розповідає керівник-координатор Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук, яка безпосередньо і створювала алейку, і тепер за нею доглядатиме.
   Така робота – лише перший етап, зазначає Валентина Петрівна. Поки тут оселилися шалфей, чебрець, валер’яна лікарська, ехінацея, конвалія звичайна, звіробій, деревій, первоцвіт весняний, пижмо, м’ята перцева, меліса лимонна, подорожник, базилік, календула, суниця лісова, барвінок та інші.
   Продовження роботи відбудеться найближчим часом. Планується ще створення алейки пряно-ароматичних культур та ряду овочевих.