Товариство лісівників України

Новина


23
чер

На Львівщині розпочалося засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України. Головна тема - перехід від суцільних рубок до поступових і вибіркових.

«Переходимо до наближеного до природи лісівництва. Так, це дійсно означає, що «лисих» Карпат ви більше не побачите», - підкреслив Голова Юрій Болоховець.
Держлісагентство розробило нові правила, за якими відбуватиметься перехід від суцільних до поступових і вибіркових методів заготівлі деревини. Перевагу матимуть рубки переформування та природне поновлення лісів.
До речі, підприємства Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з науковцями впроваджують засади наближеного до природи лісівництва починаючи з 2006 року.
«Рік тому ми проводили тут нараду. Разом із екологами, громадськістю, науковцями і лісівниками вивчали результат впровадження таких рубок. Тоді, після тривалих обговорень, ми обрали для себе такий напрямок розвитку галузі. Зараз готові повідомити: нові правила рубок вже погоджені з усіма зацікавленими сторонами і перебувають на погодженні центральних органів виконавчої влади», - сказав Юрій Болоховець.