Товариство лісівників України

Новина


16
січ

На Херсонщині окупанти знищують український ліс під виглядом його "збереження"

На окупованих територіях півдня України рашисти створюють «объединение особо охраняемых природных территорий Херсонской области».
Залучають спеціалістів та «небайдужих громадян». Намагаються господарювати у місцевих лісомисливських господарствах. Вирубують українській ліс.
Попереджаю, що робота на окупантів та будь-яка співпраця з ними, участь у створених загарбниками структурах є кримінальним злочином, за який обов’язково доведеться відповідати.
‼️Робота на агресора – це не лише зрада державі. Це зрада колег, адже тисяч наших лісівників у лавах ЗСУ б’ються та проливають кров, звільняючі країну від ворога. Це зрада нашій професії, адже як саме рашисти «господарюють» в українських лісах ми дуже добре побачили на звільненій Харківщині та правобережжі Херсонщині. Розграбовані господарства. Спалені, вирубані або заміновані лісові масиви.
Державне агентство лісових ресурсів України вже передало цю інформацію у Служба безпеки України та Державне бюро розслідувань. 
Впевнений, що ворогу не довго залишились «господарювати» у заповідних зонах українського півдня. Давайте спільно наближати день звільнення всіх Українських земель – наших Луганщини, Донеччини, Запоріжжя, Херсонщини та Криму.