26
бер
бер
На Харківщині лісівники та зоозахисники висаджували ліс
У Валківському лісництві працівники філії "Жовтневе лісове господарство" спільно з волонтерами UAnimals висадили новий ліс.
Учасники заходу - це небайдужі харків'яни, які доєдналися до акції з відтворення лісів у дев’яти областях по всій країні.
"Для Харківщини створення нових зелених насаджень особливо актуальне питання. Ліси області суттєво постраждали внаслідок бойових дій. Значна частина лісових масивів області лишаються замінованими та забрудненими залишками вибухонебезпечних предметів, зокрема й одне з лісництв нашої філії, - розповідає директор філії Тарас Галушка. - Нам приємно, що до висаджування нових лісів приєдналися й активісти, які цінують зелені насадження та готові їх примножувати".
Протягом кількох годин праці лісівники та волонтери висадили понад 3600 сіянців деревних порід. Це саджанці сосни звичайної, модрини та каштанів, які висадили неподалік Валок.
Дякуємо активістам UAnamals, що долучилися до відтоврення лісів на Харківщині!
- Детальніше про даний матеріал за наступним посиланням:
- Слобожанський лісовий офіс