Товариство лісівників України

Новина


28
сер

Молодим лісам бути!

22 кілограми лісового насіння висіяли цієї весни в теплицях Явненського лісництва державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство». Тепер в 3 теплицях загальною площею 0,1 га набираються сил 370 тисяч штук сіянців сосни.
   «Якість сінців відверто радує, -  приглядається до майбутнього садивного матеріалу лісничий Іван Корольчук. – Щороку в лісництві ми створюємо 30-70 гектарів лісових культур, відтак про те, чим садити – дбаємо круглий рік.»
   Стільки ж садивного матеріалу планують отримати на осінь і в Баранівському лісництві цього підприємства. Тут з весни розпочали реконструкцію старих теплиць та будівництво нових. Однак весняні пожежі внесли свої корективи у цей процес – довелося збільшувати плоші посівів лісового насіння, і баранівські лісівники терміново побудували короби. Тепер там підростають сіянці сосни, котрими наступної весни заліснюватимуть як лісові ділянки Баранівського держлісгоспу, так і  площі, постраждалі від пожеж на півночі нашої області.
   Нагадаємо, що для заліснення лісових площ, котрі постраждали цієї весни від пожеж,  в усіх лісогосподарських підприємств  Житомирського обласного управління лісового та мисливського господартсва проведено додаткове висівання лісового насіння основних лісоутворюючих порід, аби забезпечити вирощування садивного матеріалу в тих обсягах, які необхідні для залісення  пошкоджених вогнем ділянок.