Товариство лісівників України

Новина


27
чер

Мобілізаційні процеси активно торкнулися філій ДП «Ліси України» на Житомирщині та Київщині

Багато досвідчених лісівників йдуть захищати країну. Від початку червня до наших філій надійшло 572 оповіщення про обов’язкове прибуття до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, в середньому на тиждень – до 140. 23 працівникам вже видано мобілізаційне розпорядження та направлено до навчальних центрів.
«Ліси України» є критично важливе для економіки країни підприємство, яке має право залишити частину працівників на роботі – до 50%. Це потрібно, щоб підприємство продовжувало працювати. Більшість наших лісівників ніколи не ховалися від повісток. Маємо поодинокі випадки, коли працівники звільняються з роботи, щоб не оновлювати свої дані. Загалом усі розуміють важливість захисту країни. На сьогодні 50% лісівників обох областей оновили свої дані через застосунок «Резерв+», в місцевих ТЦК та СП або ЦНАПах. 
▫️ Проблема нестачі робочих рук стала відчутною декілька місяців тому і буде все гострішою. На місце тих, хто пішов до війська, важко знайти нових працівників. Це впливає на роботу всього підприємства. 
▫️ Наразі на рівні Столичного лісового офісу триває пошук молодих працівників до 25 років. Ми співпрацюємо з українськими університетами та коледжами, щоб одразу готувати потрібних нам на заміну фахівців по напрямках. Молодь отримує цінний досвід. Це допомагає частково вирішити проблему нестачі кадрів.
▫️ Закликаємо залишитися на роботі людей старше 60 років, які ще мають снагу та бажання працювати. Адже більшість з них одразу можуть приступити до роботи, без додаткової підготовки чи ознайомлення з місцевістю. Їхній досвід безцінний, особливо коли треба швидко знайти рішення в складній ситуації.
▫️ Також допомагаємо влаштуватися на роботу демобілізованим працівникам. Їм пропонують хороші умови праці та підтримку. Це допомагає колишнім військовим повернутися до мирного життя. Від початку повномасштабного вторгнення до своїх робочих місць повернулося 76 лісівників Житомирщини і Київщини.
Отже, наша головна мета – знайти золоту середину між потребами фронту та необхідністю зберегти роботу лісового господарства.