Товариство лісівників України

Новина


29
лис

Ми маємо ще одну втрату в нашій родині лісівників

Під час виконання бойового завдання поблизу Білогорівки на Луганщині загинув 46-річний Петро Козленко, водій лісопункту філії «Іванківське лісове господарство» на Київщині.
З квітня 2021 року Петро працював в складі відомчої пожежної охорони на лісовій пожежній  станції підприємства. Лісівник демонстрував високий професіоналізм у локалізації та ліквідації загорянь. Зокрема, він ефективно організовував роботу підрозділу, прибуття до ймовірної пожежі, слідкував за безпечним розгортанням техніки та обладнання. Завдяки оперативності Петра вдавалося запобігти поширенню вогню на великі площі.
В часи окупації допомагав колегам землякам із доставкою продуктів, їздив до Іванкова на хлібзавод, звідки привозив хліб своїй родині та односельцям. Після звільнення громади від окупантів одним із перших став до відновлення і ремонту пошкодженої техніки лісового господарства.
В березні 2023 року встав до лав українського війська та увійшов до складу 81-й окремої аеромобільної бригади, тримав позиції на Луганщині й Донеччині. Згодом проходив навчання з розмінування за кордоном у Польщі.
Як стало відомо від його побратимів, у своєму крайньому бою ціною власного життя Петро врятував від смерті двох військових, які потрапили під шквальний вогонь противника.
Ця непоправна і важка втрата шокувала усіх, хто знав загиблого. Він був чудовим сім'янином, уважним і вірним колегою, другом, люблячим і турботливим чоловіком та батьком.
Спочивай з миром, колего!