Товариство лісівників України

Новина


07
гру

“Лісівнику України - за мужність і героїзм” - такий нагрудний знак отримав Голова громадської організації Спілка воїнів-лісівників України Володимир Ковальчук від Товариства лісівників України

Нагороду від імені організації особисто вручив Голова Товариства Лісівників Київської і Житомирської областей Василь Зарічний. Він подякував Володимиру Ковальчуку за особисту мужність, відвагу та героїзм, що були проявлені під час захисту України та з нагоди Дня Збройних Сил України. Також привітав колегу з днем народження, яке Володя зустрів в дорозі, везучи допомогу для наших воїнів.  Василь Зарічний побажав сил, наснаги та аби справа, якою займається Володимир приносила нашим воїнам якнайбільше користі і наближала перемогу.
Він як ніхто знає, що таке війна. Сам 24 лютого 2022 року був на порозі військкомату. Воював у складі 30-ї окремої механізованої бригади імені Костянтина Острозького. Був командиром відділення взводу. Отримав дві контузії. А тепер займається підтримкою демобілізованих працівників та допомагає воїнам на передовій. 
Володимир Ковальчук теж подякував за таку увагу до його справи і пообіцяв, що підтримуватиме воїнів до самого переможного кінця. Спілка воїнів-лісівників завжди радо прийме будь-яку допомогу від членів Товариства Лісівників України і доставить разом з допомогою, на яку збирають працівники ДП “Ліси України”.  Адже ми розуміємо, наскільки велика потреба у воїнів, наших мобілізованих працівників у сучасній розвідувальній техніці, засобах зв’язку та навіть у банальних спальниках та домашній їжі. Разом ми сила!