Товариство лісівників України

Новина


17
тра

Лісівники зі маленькими школярами Житомира садили декоративні рослини!

Сьогодні лісівники Столичного лісового офісу, спільно з Товариством лісівників Житомирщини завітали до ліцею №17 Житомирської громади і провели для маленьких учнів пізнавальний урок про ліс.
Традиційно лісівники Житомирщини підготували цікаві загадки та розповіли про найособливіші моменти, зокрема як народжується ліс, як доглядають за ним та захищають від шкідників, як вирощують декоративні рослини, а також – про правила поведінки у лісі.
А щоб краще закріпити отримані знання, працівники лісу разом із дітками взялися до найцікавішої частини уроку – садіння майбутніх декоративних дерев, наданих Товариством лісівників Житомирщини.
Свої перші в житті сіянці самшиту діти старанно і з захопленням садили у різноколірні горщики. Згодом, після плідної роботи дітки заберуть свої перші посаджені деревця та ретельно доглядатимуть за ними. Приємно відзначити, що кожна рослинка – іменна і стане неодмінною згадкою через десятки років.
Отже лісівники продовжують дарувати неймовірні емоції нашим діткам та певні, що любов до природи та лісу необхідно плекати з раннього дитинства.