Товариство лісівників України

Новина


27
кві

Лісівники Житомирщини створюють додаткові розсадники, щоб заліснити згарища

В цьому році лісове господарство Житомирщини зазнало великих втрат – усю весну ліси області нещадно нищить вогонь. Ціною важких зусиль лісівники відвойовують у стихії кожен гектар, однак на сьогодні немає жодного лісогосподарського підприємства, котре б більшою чи меншою мірою не постраждало від лісових пожеж. Проте лісівники області твердо знають своє головне завдання – садити ліс.
   «Уже сьогодні ми маємо думати, як провести лісокультурну кампанію наступного року, - зауважує начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. – Відтак управління доручило  керівникам усіх лісгоспів в стислі терміни провести додаткове висівання лісового насіння основних лісоутворюючих порід. За необхідності в підприємствах створять нові тимчасові лісорозсадники, аби забезпечити вирощування садивного матеріалу в тих обсягах, які необхідні для залісення  площ згарищ.»
   Отож лісівники області можуть запевнити громадськість, що на  усіх площах, котрі потребуватимуть заліснення, буде обов'язково посаджений ліс. Було би добре, коли б ще й наші мешканці берегли його та не палили.