Товариство лісівників України

Новина


12
кві

Лісівники Житомирщини, навіть в умовах війни, продовжують висаджувати ліс

Завдячуючи українським військовим та фахівцям з розмінування, в тих підприємствах, де ще тиждень тому проведення будь-яких робіт у лісі було неможливим через артобстріли і замінування, нині працівники лісгоспів активно заліснюють підготовлені до садіння ділянки.
Загалом, від початку лісокультурної кампанії, в межах програми Президента “Зелена країна”, лісівники області посадили 2600 гектарів лісу – це 15 мільйонів дерев.
У тому числі, на майже 300 гектарах, пошкоджених лісовими пожежами, висаджено молоді дерева. Ще додатково заліснено 50 гектарів землі, яка раніше використовувалася як луки та сіножаті.
Основними лісоутворюючими породами Житомирщини є сосна та дуб. Окрім того, висаджуємо ялину, модрину, граб, березу, вільху та інші.
Погодні умови на сьогодні є досить сприятливими для садіння, відтак лісокультурні роботи активно тривають.
Вкотре хочу висловити подяку всім захисникам України за мужність та відвагу, а працівникам лісгоспів Житомирщини за професіоналізм та наполегливість.