Товариство лісівників України

Новина


29
чер

Лісівники, що стоять на варті нашої безпеки: Андрій Пічман з Житомирщини

Андрій розпочав свою кар'єру у лісовій галузі 15 років тому, ставши лісівником в Довбиському лісництві. Згодом отримав пропозицію про перехід на посаду майстра лісу в Биківському лісництві. Не зважаючи на труднощі, які зустріли його на початку роботи, став відомий вмінням ефективно керувати робочою бригадою та знаходити нераціональні рішення у складних ситуаціях.
Проте, все змінилося 23 лютого цього року. Лісівник був мобілізований до лав Збройних Сил. Вже незабаром його перевели до 58-ї бригади імені гетьмана Івана Виговського в піхоту стрільцем-кулеметником. Далі – став бійцем зенітки. Протягом служби зіштовхнувся з багатьма випробуваннями та пережив найскладніші моменти свого життя. Разом з тим, завжди ставив безпеку своїх товаришів на перше місце і робив все можливе, щоб захистити їх.
Влітку 2022-го року перебував на одному з найгарячіших напрямків бойових дій – Бахмутський район. Спільно з побратимами прикривали групу поблизу однієї з найбільших підстанцій Донеччини, на південь від Бахмута. Під час операції відбувся жорстокий танковий обстріл, де Андрій разом з іншими військовими потрапили під вогонь ворожих сил. В результаті обстрілу, отримав серйозні травми, але не здавався і продовжував обороняти позиції.
Після евакуації, його очікували довгі місяці реабілітації та лікування у медичних закладах. За період після поранення переніс 8 операцій, які дали можливість зберегти руку, проте, попереду ще тривалий курс відновлення.
Водночас наш лісівник наголошує, що після лікування повернеться до активної праці в лісі, яка є ще одним способом захистити свою країну та зберегти наші ліси від брудних рук ворога.