Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Новина


24
кві

Лісівники передали Черкаській обласній лікарні 180 безконтактних термометрів

Лісівники Черкащини не стоять осторонь потреб громад та допомагають їх вирішувати. Цього разу підтримали ініціативу Благодійного фонду «МХП-Громаді» та зібрали кошти для придбання найнеобхіднішого для медичних закладів області.
  23 квітня начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, від імені півторатисячного колективу лісівників, разом з представниками МХП передали 180 безконтактних термометрів Черкаській обласній лікарні, яка розподілить їх відповідно  потреб по підрозділам.
   «Лісівники Черкащини роблять свій внесок у боротьбу з коронавірусом. Окрім безконтактних термометрів, ми вже проплатили кошти за 1000 захисних костюмів «Анти-СНІД». Їх вже виготовляють і найближчим часом ці важливі засоби індивідуального захисту передамо медикам. Я вважаю, це добра справа, і зараз саме той час, коли всі мають об’єднувати зусилля для подолання COVID-19», – зазначив головний лісівник Черкащини Олександр Дзюбенко.
   Щиру подяку за допомогу медичним працівникам висловив головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник.
   «Допомога, що сьогодні прибула у вигляді безконтактних термометрів, дуже потрібна медикам, щоб здійснювати свою місію при виявленні та лікуванні хворих  від коронавірусної інфекції. Через цю велику біду, яка трапилася  в усьому світі, яка зараз є і в Україні, ми бачимо, як громадськість в найскладніші часи для медицини, для держави може згуртуватися і продемонструвати найкращі якості меценатства для збереження здоров’я населення», – наголосив Олександр Дудник.
   Представник МХП, координатор Черкаського обласного штабу протидії коронавірусу Руслан Пономаренко впевнений, що тільки разом ми зможемо подолати епідемію.
   «Важливість ініціативи МХП в створенні платформи взаємовигідної співпраці бізнесу, влади і громади безумовно підтверджується тим, що постійно з’являються нові партнери, які готові долучитися та відреагувати на задоволення нагальних потреб медичної галузі. Разом ще більшою командою ми робимо важливе», – підкреслив Руслан Пономаренко.