Товариство лісівників України

Новина


03
чер

Лісівники Франківщини організували захід до Дня захисту дітей

Майстрували, навчали, знайомили з лісом - з нагоди Дня захисту дітей екоосвітяни Галицького національного природного парку та лісівники ДП «Ліси України» провели для юних франківців та маленьких гостей міста "Свято лісу".
Науковці Галицького національного природного парку провели уроки екограмоти, знайомили дітей з породами дерев. Розповіли про рослини, які ростуть у парках і скверах міста. З собою фахівці парку привезли чималу виставку шишок, серед них - і найбільша шишка сосни ламберти.
Лісівники розповіли особливості поведінки у лісі, про лісових мешканців і як поводитися при зустрічі з ними, а також про роботу лісівника.
Фахівці Вигодської філії провели майстер-клас з висаджування лісових культур. Лісівники привезли на свято саджанці ялиці, ялини, бука, модрини, дугласії.
Працівники Франківської філії організували експозицію лісових і декоративних рослин. Лісівники Калуського лісового господарства пригощали лісовими ягодами та березовим соком.
Мисливствознавці та єгері Верховинської філії разом з дітьми майстрували житло для птахів, презентували художні роботи з деревини.
Варто зазначити, що лісівники Франківщини вже вчетверте проводять такий захід, його організатором є Івано-Франківський осередок Товариства лісівників України.
«У складний для країни час хочемо підтримати родини воїнів, ветеранів, внутрішньо переміщених осіб. У такий спосіб намагаємося відволікти, дати можливість на декілька годин забути дітям, матерям про щоденні клопоти і пекло війни», – зазначив Олексій Голубчак, голова осередку Товариства лісівників.