Товариство лісівників України

Новина


26
жов

Лісівники ДП «Ліси України» разом з родинами полеглих захисників Звягельської громади створили ліс пам’яті на Житомирщині

У філіях Столичного лісового офісу стартувала започаткована ініціатива «Ліси Героїв», на честь українців – бійців, що полягли в бою проти окупантів. Зокрема незабаром нашими лісівниками планується висадка лісів на честь загиблих військовослужбовців й добровольців з обох областей, працівників ДП «Ліси України» та інших жителів українських громад, які зробили неоціненний внесок у майбутню перемогу.
Нещодавно такий осередок пам’яті було втілено спільно з 40 родинами зі Звягельщини та лісівниками філії «Баранівське лісомисливське господарство». Кожен рядок символізує пам'ять про життя конкретного героя. 
Варто відзначити, що акція відбулась за взаємодії зі Звягельською громадою, яка надала свою підтримку та допомогу в організації заходу.
Площа створеного «Лісу Героїв» складає майже 2 гектари. Він розташований неподалік від Звягеля, на гарній лісовій галявині. Усього там висаджено майже 6 тисяч сіянців. 
Як наголошують члени родин, такі ініціативи потрібно продовжувати й надалі. «Це буде жива пам'ять про наших загиблих близьких. Тепер його ім'я назавжди буде вписане в цей ліс», – поділилася враженнями мати одного із захисників.