Товариство лісівників України

Новина


29
чер

Лісівник з 30-річним досвідом воює на передовій

"Ліс – це справа усього мого життя! Ще з дитинства мріяв стати лісівником. В цьому році - ювілей трудової діяльності у лісовому господарстві: 30-річчя, а зустрічаю я його в окопі зі зброєю в руках", - розповідає майстер лісу Бритавського лісництва філії «Гайсинське лісове господарство» ДП «Ліси України» Олександр Пенчак.
Олександру 53 роки. З січня захищає нашу державу на передовій. Він командир  взводу 21-ої окремої механізованої штурмової бригади. Посада вимагає величезної відповідальності, адже від цього залежить життя його підлеглих. За час служби наш воїн знайшов серед побратимів справжніх друзів, яких дуже цінує.
Вдома Олександра чекає дружина Людмила. Разом виховали двох дітей: сина В’ячеслава та доньку Наталію. Діти виросли, створили власні сім’ї. Тож тепер подружжя Олександра та Людмили дочекалися й онучку Анну. 
Сімʼя з розумінням поставилась до того, що батько пішов воювати. Спілкуються за можливості, підтримують усіляко та з нетерпінням чекають повернення додому з гарними новинами.
Тримає зв’язок Олександр у телефонному режимі з лісничим та іншими колегами. Зазначає, що колектив Бритавського лісництва чудовий, дружній – справжня лісова сім’я. 
"Ще в дитинстві я жив біля лісу, мій сусід був лісником. Тож після армії пішов вчитися до Березнівського лісового коледжу. Здобувши освіту, почав працювати  лісником у Бритавському лісництві", - розповідає Олександр.   
За три десятиліття роботи у лісництві посадив та доглянув сотні гектарів лісу. Працював у одному обході, тож знає тут все досконало. До роботи ставиться  відповідально, виконуючи все на совість.
Після Перемоги Олександр планує знову повернутися до роботи у лісовому господарстві. Адже це справа усього його життя!
"Мета у нас всіх одна – Перемога! До цього ми маємо іти усі разом, кожен на своєму місці. Хтось захищає державу на передовій, а комусь потрібно охороняти ліси. Сумлінно виконувати свої професійні обов’язки на робочому місці – це теж допомога фронту, це також наближає нашу спільну Перемогу", – каже воїн-лісівник.
Пишаємося нашими захисниками, щиро дякуємо за службу і всіх чекаємо вдома!
Все буде Україна!