Товариство лісівників України

Новина


26
жов

Купувати дрова стало в рази зручніше!

Оплатити дрова в філіях ДП "Ліси України" можна приклавши банківську картку до смартфону з функцією терміналу. Так просто та швидко купувати тверде паливо ще не було ніколи!
Ми переходимо на безготівковий розрахунок в філіях. Це ще один крок, щоб зменшити корупційні ризики, отримувати виключно офіційні прибутки та сплачувати податки державі. Як було раніше? Людина приходила в лісгосп, оплачувала дрова готівкою, не забирала чек. Цей чек, насправді, далеко не завжди виписувався. Гроші йшли комусь в кишеню. Тепер такого не буде. Або оплата через смартфон на місці у філії, або через рахунок в банку. 
Залишаємо каси тільки в декількох десятках лісництв, які знаходяться у віддалених регіонах, де складно знайти термінал або відділення банку. 
Зараз наші філії впроваджують в роботу смартфони з функцією терміналу. Також на них встановлюється мобільний додаток Єдиної державної системи обліку деревини. Заготовлена деревина не лише одразу реєструватиметься в ЕОД. Також буде здійснюватися фотофіксація партій деревини, завантажених на автомобіль.
Крім того, такі смартфони оснащені GPS-трекерами. А це значить, що директор філії може бачити, наприклад, чи дійсно майстер лісу робив обхід. Можливість бачити місцезнаходження працівника особливо важлива у воєнний час. Тим більше це актуально для прифронтових територій. 
Вчора протестували нову систему оплати за дрова разом з Міністром Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Русланом Стрільцем та в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Віктором Смалем в Північний лісовий офіс на Чернігівщині. 
Всіх заспокоюємо: на складах підприємства достатня кількість дров. Ми починаємо підготовку до опалювального сезону щовесни. Не затягуйте і ви. Всі контакти відповідальних за продаж дров можна знайти на нашому сайті e-forest.gov.ua/kupyty-drova/