11
жов
жов
Кінцева мета реформи — не централізація, а впровадження єдиних стандартів управління для всіх.
Реорганізація ДП "Ліси України" створює можливості для підвищення зарплат працівникам низової ланки.
Під час виїзної наради на Хмельниччині за участю голови ОВА Сергія Тюріна обговорили процес трансформації регіональних офісів підприємства.
Філії (колишні лісгоспи) ліквідуються. Управління виробництвом, фінансами, персоналом, охороною праці та іншими адміністративними функціями переводимо на рівень регіонального офісу.
Роботу лісництв почнуть координувати надлісництва. Зокрема, у Подільський лісовий офіс замість 15 філій буде створено 11 надлісництв. Завдяки реорганізації позбудемося дублювання функцій, бюрократії та зайвих витрат на адміністративний апарат. Збір і передача даних мають бути повністю цифровізовані, а програмне забезпечення — уніфіковане.
Робочих місць вистачить для всіх, хто готовий працювати. Середня зарплата у лісових господарствах Хмельниччини сьогодні перевищує 22 тис. грн. Реорганізація — це можливість підвищити її для працівників низової ланки, які безпосередньо працюють у лісі.
Кінцева мета реформи — не централізація, а впровадження єдиних стандартів управління для всіх. Наприклад, вирішено повернути частину закупівель на регіональний рівень, оскільки на місцях уже є фахівці, здатні їх проводити з дотриманням відповідних прозорих процедур. Також інвестиційний план на наступний рік почнемо формувати на регіональному рівні.
Під час поїздки відвідали нову лісову дорогу, збудовану цього року. Раніше відстань до проміжного складу становила 8-15 км, тепер — лише 1-2 км. Це дозволяє зекономити 210 грн на кожному кубометрі заготовленої деревини. За десять років економічний ефект від цієї дороги складе понад 25 млн грн, що значно більше, ніж було інвестовано в її будівництво.
Також відвідали новий рекреаційний пункт. Представники регіональної влади відзначають важливе значення наших нових рекреаційних пунктів, зокрема зменшення кількості лісових пожеж, виховання нової культури відпочинку в лісі та соціальну відповідальність компанії перед місцевими громадами. У наступному році плануємо розширювати мережу рекреаційних зон.
Ознайомилися з роботою сучасної заготівельної техніки — харвестерів та форвардерів. В умовах гострого дефіциту робочих рук це єдина можливість зберегти виробництво. Готуємося до збільшення парку цієї техніки.
Поїздка на Хмельниччину засвідчила, що за два роки роботи компанії ми суттєво просунулися в багатьох напрямах. Однак, щоб не втратити темп, необхідно завершити процес оптимізації структури, остаточно залишивши систему лісгоспів у минулому.
- Детальніше про даний матеріал за наступним посиланням:
- www.facebook.com/permalink.php