Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Новина


01
жов

ХІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв на Сумщині:фінальний акорд

Гран-Прі зльоту разом з Сертифікатом на право проведення ХІІІ Зльоту у 2019 році повезли додому юні лісівники з Чернігівщини. Другу сходинку п"п'єдесталу розділили між собою учнівські лісництва з Волині та Одеси, на ІІІ місці - Київська та Рівненська область. Сумське "Совенятко" вкотре підтвердило титул переможця, залишивши за собою І місце
    Сумщину на ХІІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв представляють  вихованки учнівського лісництва «Совенятко» #РоменськаЗОШ11 Катерина Юрченко, Крістіна Куць та Анна Диндарь. Минулого року на Зльоті в м. Житомирі дівчатка вибороли найголовніший приз - Гран-прі, саме завдячуючи їхній перемозі Сумщина зустрічала цього року переможців обласних змагань з усіх куточків України. Цікава і насичена програма перебування учасників зльоту в Сумах.
     Перший день. Урочисте відкриття зльоту учнівських лісництв відбулося в обласному театрі для дітей та юнацтва. Учасниками зльоту цьогорічно є 23 делегації з різних куточків України.
«Креативно, творчо, цікаво, пізнавально». Під таким гаслом у конгрес-центрі Сумського державного університету відбулася виставка-презентація досягнень учнівських лісництв. Культурно-розважальна програма для учнівської молоді «Ігро-топ-калейдоскоп».
   Другий день. На базі Сумського національного агарного університету відбувся відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства. Також юні лісівники побували у дендропарку Сумського національного університету імені В.М. Кохановського.
Для вчителів, які привезли дітей на зліт відбулися Педагогічні читання «Сучасні тенденції розвитку позашкільної еколого-натуралістичної освіти у світлі педагогічних ідей В.О. Сухомлинського».