Товариство лісівників України

Новина


16
чер

КАДРОВІ ЗМІНИ НА ПРИКАРПАТТІ

Івано-Франківська область належить до найбільш лісистих регіонів України. Середня лісистість складає 42%. Область ресурсна. Регіон реалізує один із найбільш товарних видів деревини - ялину європейську смереку. Але з усім цим потенціалом деякі показники навіть нижчі за середньостатистичні по Україні.
   Середня зарплата по області - 15,7 тис грн/місяць. По галузі - 17,4 тис грн/місяць. Вартість знеособленого метра кубічного деревини - 1800 грн. По галузі - близько 2 тис. Враховуючи можливості, це зовсім невисокі дані.
   Проте маю зазначити, за останні декілька років економічні показники регіону суттєво покращилися. Але знаю, що можна і краще. Франківщина сьогодні має працювати не тільки за себе, а ще і за Херсонську область, Донецьку, Луганську. Нам треба збільшити власні потужності, наскільки це можливо.
   Тому за дорученням Міністра Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець продовжуємо приймати ряд важливих кадрових рішень. Начальником Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства призначено Сергія Кокоця. До цього часу він працював директором державного підприємства «Славське лісове господарство».
   Завдання, поставлене перед новим керівником, — вивести область на новий рівень. Працювати зараз треба не тільки за себе, а і за сусіда. У нас єдина мета - перемогти ворога. Відпочинемо після перемоги, а зараз потрібно працювати кожному на своєму фронті.