Товариство лісівників України

Новина


31
гру

Юрій Марчук: Нехай Новий рік принесе перемогу і мир Україні

Шановні колеги, друзі, лісівники, ветерани лісового господарства, дорогі наші воїни світла, які зараз виборюють за нашу Перемогу!


Щиро вітаю вас з Новорічно - Різдвяними святами! 

Ми з вами прожили дуже важкий рік. Рік, який приніс нам дуже багато горя і страждань, втрат і болю. І водночас ми, українці показали всьому світу свою незламність, свою силу, свою волю до Перемоги і свободи, яка дається нам дуже важко, бо надто високу ціну ми платимо у боротьбі з жорстоким і підступним ворогом. 
Сотні тисяч наших воїнів світла і добра відстоюють нашу незалежність і нашу свободу, серед яких тисячі лісівників. Сьогодні кожен сьомий лісівник зі зброєю в руках боронить нашу землю.
Схиляємо голови у пам’яті перед воїнами, які віддали своє життя у боях за нашу землю, наші родини, за  рідну Україну. Світла пам'ять Героям…
Лісівники у тилу також працюють на нашу Перемогу. Працюють, аби забезпечити дровами і деревиною українців, волонтерять, допомагаючи воїнам, переселенцям, мешканцям прифронтових та деокупованих територій,  при цьому виконують всі заплановані роботи і створюють нові ліси, бо вірять у нашу Перемогу.
Ми маємо пам’ятати, що найтемніша ніч – перед світанком. 
З нами Господь, за нами добро і справедливість, а Різдво Христове – це перемога світла над темрявою, добра над злом. 
Хочу побажати, щоб кожна родина мала свій дім, щоб у кожній домівці було добро, тепло, світло, любов. Щоб ваші рідні і близькі були живі і здорові і кожна родина після нашої Перемоги могла зібратися разом за святковим столом. 
Нехай  2023 рік від Різдва Христового принесе мир та злагоду українській землі, Перемогу та тихе небо!
Віримо у ЗСУ і допомагаємо нашим воїнам!
За нами правда, у цьому наша сила. Перемога буде за нами.
 
Щиро,  з повагою і вірою у нашу Перемогу
від імені Президії ТЛУ Голова Товариства лісівників України            Юрій Марчук