Товариство лісівників України

Новина


06
жов

Юрій Болоховець: Відправляємо на фронт 56 квадрокоптерів, 40 приладів нічного бачення, зарядні станції, акумулятори та багато іншого!

Допомога призначена нашій підшефній 71-шій окремій єгерській бригаді.
За минулий місяць героїзм та мужність воїнів бригади двічі відзначив Президент Володимир Зеленський. Два тижні тому за сприяння керівництва Офіс Президента України ми відвідували бригаду, зустрічалися з її командирами. Домовилися про співпрацю та спільно визначили перелік найбільш необхідного нашим військовим.
ДП "Ліси України" вже працює над закупівлею частини того, що запросили військові. 
Водночас за ініціативи Спілки воїнів лісівників України до збору коштів долучилися тисячі співробітників нашого підприємства. Саме завдяки благодійним внескам наших працівників закуплена партія дронів та іншого обладнання.
На наступному тижні разом із спілкою плануємо передати 71 окремій єгерській бригаді Десантно-штурмових військ ЗС України ще і партію пікапів.
Я щиро дякую співробітникам ДП «Ліси України». Знаю, що ви за власною ініціативою постійно надаєте допомогу різним підрозділам. Але цього разу заради великої мети ми вперше об’єднали всі наші регіональні офіси, всі філії підприємства.
Дякую Спілці воїнів лісівників. Наші ветерани доставлять вантаж фронт, щоб передати представникам бригади. 
Бажаю успіхів воїнам 71 ОЄБр. Нехай це обладнання допоможе вам здолати ворога. Лісівники зроблять все, щоб забезпечити вас всім необхідним!