Товариство лісівників України

Новина


22
вер

Історія воїна-лісівника з Полтавщини, який боронить країну у "гарячих" точках Донбасу

Руслан Тринько у лісовому господарстві працює понад 15 років. Він з лісівничої родини. Його батько і дід були лісівниками, мама теж мала лісівничу освіту. Здобув профільну освіту на лісогосподарському факультеті Національного аграрного університету та до початку повномасштабного вторгнення працював інженером лісового господарства Полтавського лісового господарства.
Руслан - старший лейтенант та має досвід строкової служби офіцера запасу, тож до лав Збройних сил України був мобілізований вже 27 лютого 2022 року.
З перших днів війни й до нині воїн-лісівник служить на посаді командира піхотного взводу. Спочатку був на блокпостах у Полтавській області, згодом -  переведений до Харківської області. З осені минулого року боронить країну на Донецькому напрямку, де воїн здобув перший бойовий досвід. Воював на першій лінії фронту під Бахмутом та Авдіївкою. 
Навесні цього року військового перевели в 15 окремий мотопіхотний батальйон 58 бригади, де служить й по нині. За час цей час захисник  додатково навчався на полігонах України та пройшов курси командира взводу в Німеччині. Кілька днів тому воїн повернувся із-за кордону та вже знову тримає першу лінію оборони на Донецькому напрямку.
Руслан надзвичайно позитивний та життєрадісний чоловік і навіть на війні не втрачає оптимізму.
Каже: обороняти країну - його обов’язок, як чоловіка та офіцера. Це розуміють його рідні та вся лісівнича родина, які підтримують і чекають воїна з найшвидшою перемогою.
Мрія Руслана Тринька, як і кожного українця - проста: найшвидше закінчення війни та повернення до мирного життя у рідну лісову галузь.
Ми дякуємо нашому колезі, що обороняє країну і кожного з нас, та безмежно пишаємося його мужністю та самовіддачею.