Товариство лісівників України

Новина


13
жов

Голова Держлісагентства Юрій Болоховець провів зустріч із представниками територіальних громад на Чернігівщини

Істина народжується у діалозі: Голова Держлісагентства Юрій Болоховець провів зустріч із представниками територіальних громад на Чернігівщини. Тема – оптимізація лісогосподарських підприємств області.
«Територіальні громади тільки виграють від оптимізації підприємств: до їхніх бюджетів надходитиме більше податків. Вся деревина, яка продається на аукціонах, збільшить надходження до бюджетів усіх рівнів. Укрупнення лісгоспів – не дорівнює ліквідації. Ми об’єднуємо господарства, щоб подвоїти, потроїти їхні виробничі потужності і спроможність успішно вести лісогосподарювання на всіх напрямках на рівні європейських вимог», - підкреслив Юрій Болоховець.

Деякі маніпулюють масштабним скороченням працівників галузі – це неправда. Роль лісництв і лісничих тільки посилиться, бо вони безпосередньо господарюють у лісі, а не в конторах.

Стосовно приміщень офісів держлісгоспів: територіальні громади зможуть розпорядитися ними на свій розсуд. Наприклад, здати в оренду або самим зайняти ці приміщення.

Начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Аніщенко заявив, що управління готове підписати з головами всіх територіальних громад області меморандум про співпрацю і успішне вирішення усіх спірних питань.

Нарада відбулася за участі Голови облдержадміністрації В’ячеслава Чауса, начальника управління стратегії та економічного розвитку, Голови громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України Ігоря Лицура, начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергія Аніщенка та його заступника, головного лісничого облуправління Вадима Фесюна. На нараду також запрошені Голови Добрянської, Семенівської та Остерської територіальних громад.

Спростування міфів щодо укрупнення лісгоспів forest.gov.ua/news/sprostuvannya-mifiv-navkolo-ukrupnennya-pidriyemstv