Товариство лісівників України

Новина


07
тра

Формування наглядової ради ДП «Ліси України» відтепер здійснюється Урядовим комітетом

Державне спеціалізоване господарське підприємство “Ліси України” додано до переліку особливо важливих для економіки суб'єктів господарювання державного сектору економіки, призначення керівників та членів наглядових рад яких здійснюється за участю комітету з призначення.
Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні у вівторок, 30 квітня. Цим рішенням внесли зміни до постанови №777 “Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки” від 03.09.2008 року та у постанову №643 “Деякі питання управління об’єктами державної власності на період воєнного стану” від 31.05.2022 року.
Формування наглядової ради ДП «Ліси України» на прозорому та відкритому конкурсі за участі комітету з призначення керівників, до якого входять представники Уряду, міжнародних організацій та незалежні експерти - це черговий етап для впровадження кращих норм корпоративного управління та нові можливості для підприємства.
Інформація про персональний склад Комітету з призначення, а також інші питання щодо формування наглядових рад особливо важливих для економіки підприємств, розміщена на сайті Мінекокоміки за посиланням: https://www.me.gov.ua/Tags/DocumentsByTag?lang=uk-UA&id=7d309468-5bbd-460e-a016-89d52d58339e&tag=KomitetZPriznachenNaKerivniPosadiOsoblivoVazhlivikhDerzhavnikhPidprimstv
Разом з тим інформуємо, що у звʼязку із внесеними Урядом змінами, припиняється процедура формування наглядової ради ДП «Ліси України» Держлісагентством (органом управління) без проведення конкурсного відбору на період воєнного стану.