Товариство лісівників України

Новина


30
жов

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗЛЬОТУ УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ ВІДБУВСЯ У ЖИТОМИРІ

26‐27 жовтня в Житомирі відбувся зліт учнівських лісництв, в якому брали участь юні лісівники з 20 областей України.
Те, що цього року у непростих умовах війни вдалося провести такий захід очно, а не он-лайн, є значним досягненням організаторів дійства, якими були Житомирський обласного еколого-натуралістичний центр за підтримки ДП «Ліси України», Житомирської ОДА та Товариства лісівників України. Вітали учасників  Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, заступник директора Столичного лісового офісу Ігор Харитюк, Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук…
 
У ці 2 дні, коли відбувався зліт, юні лісівники з 20 областей України мали змогу поспілкуватися, обмінятися своїми успіхами в галузі лісівництва, представити вже власні науково - дослідницькі напрацювання, показати свої  виставки досягнень. І це все, без перебільшення є дуже цікавим. Кожна робота – це результат досліджень, над якими учні працюють роками. 
Над своїми презентаціями школярі працювали разом зі своїми вчителями, керівниками шкільних лісництв. Без перебільшення, можна сказати, що роль керівника шкільного лісництва, підтримка лісівників на місцях відіграє велику роль і у виборі майбутньої професії членами учнівських лісництв. Загальновідомо, що багато першокурсників лісогосподарських навчальних закладів є випускниками шкільних лісництв. 
 Боротьба за призові місця в Житомирі була досить серйозною. Непросто журі було приймати рішення, хто ж є кращим, бо тут всі учасники  вже є переможцями, кращими в областях, які вони представляли.  
 
І, все ж, ГРАН-ПРІ отримала команда з Волині Любешівського учнівського лісництва стала переможцем  Всеукраїнського зльоту шкільних лісництв-2023. І саме Волинь наступного року буде місцем Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв 2024.
1 МІСЦЕ розділили між Баранівським шкільним лісництвом з Житомирщини, Вищедубечанським учнівським лісництвом з Київщини та учнівським лісництвом «Зелена планета» з Кіровоградщини
ІІ МІСЦЕ посіли команди учнівських лісництв з Рівненщини, Сумщини та Черкащини
ІІІ МІСЦЕ дісталося юним лісівникам з Дніпропетровської, Вінницької,  Хмельницької та  Чернівецької областей.
Були відзначені і індивідуальні роботи юних лісівників-дослідників. Переможці отримали дипломи, цінні подарунки вручив юним лісівникам Голова Житомирської і Київської обласних організацій Товариства лісівників України Василь Зарічний. Серед призів – телевізори, повер банки, солодощі…
 Вітаємо переможців і всіх учасників  Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв - 2023! Бажаємо успіхів у наступних змаганнях юних лісівників і віримо, що це стане певним кроком у виборі майбутньої професії, яка є дуже важливою для  підтримання життя на нашій планеті!