Товариство лісівників України

Новина


25
кві

ДП «Макарівський лісгосп» продовжує працювати і своєю працею максимально підтримувати економіку України!

Містечко Макарів, що на Київщині, в якому розташоване державне підприємство «Макарівське лісове господарство», війна зробила відомим на весь світ… З початку війни наше підприємство пережило непрості випробування, адже вся територія на яку поширюється діяльність нашого лісгоспу перебувала у зоні активних бойових дій.
З перших днів вторгнення ворога працівники лісгоспу не залишились осторонь та активно долучилися до захисту нашої держави. Вони допомагають ЗСУ у виявленні ворожих солдатів та техніки в лісових масивах Макарівщини, а також боронять нашу державу безпосередньо в армійських підрозділах: 22 осіб вступили до ТРО, 6 осіб до лав ЗСУ.
Підприємство ВИСТОЯЛО, та на жаль не обійшлось без втрат та пошкоджень.
Маємо двох поранених - від куль окупантів був поранений мисливствознавець Беленчук Василь Васильович та на міні підірвався лісничий Забуянського лісництва ДП «Макарівський лісгосп» Пелюхівський Тарас Віктрович, наразі їхній стан задовільний. Збереження життя і здоров’я працівників є дуже важливим і має неабияке значення, тож силами наших працівників, профкому підприємства та з київським обласним профкомом була надана матеріальна допомога на їх лікування та реабілітацію.
Пошкоджено техніка та майно:
- трактор Веймер, автомобіль, катерпілер 428 та захоплено орками автомобілі УАЗ в кількості 4шт.
- 9 об’єктів нерухомого майна: центральна садиба (контора) підприємства (контора, бокси (гараж), вишка), котельня Макарівського лісництва лісгоспу, Ніжиловецьке лісництво лісгоспу (контора, конюшня, шишкосушилка), Нижній склад (контора, цех переробки деревини, сушка).
Знищена контора нижнього складу.
Родини десятьох працівників зазнали руйнувань домівок, частина працівників втратила житло зовсім. Незважаючи на те, весь склад підприємства приступив до роботи, частина працює дистанційно, більшість з неприхованим ентузіазмом нині на своїх робочих місцях - розчищають завали, лагодять техніку, патрулюють лісові масиви, з метою запобігання лісовим пожежам облаштовують мінералізовані смуги, налагоджують реалізацію деревини, стараються якомога швидше запустити економіку підприємства.
Для працівників лісгоспу найголовнішим завданням було, є і буде відновлення лісу!  Тож при першій можливості долучаються до заходів з висадки лісових культур.
Наразі, працівники лісгоспу долучились до лісокультурної кампанії там, де це можливо і безпечно в лісових масивах колег: Сухоліського лісництва ДП «Білоцерківське лісове господарство» та на Рівненщині в Малуському лісництві ДП «Березнівський лісгосп».
В цей нелегкий для всіх нас час, лісгосп:
Забезпечує працівників лісгоспу гуманітарною допомогою: продукти харчування, засоби гігієни та багато іншого, адже кожен працівник для нас є важливим!
Забезпечує роботу медичній службі для надання невідкладної медичної допомоги.
Співпрацює та надає ресурсну допомогу ЗСУ, ТРО: передали автомобілі, лісо- та пиломатеріали, пальне, дрова та інші речі, необхідні нашим захисникам.
«Світ не без добрих людей»
В свою чергу, працівники лісгоспу вислювлюють щиру вдячність всім за сприяння та допомогу кожному з нас.
ДЯКУЄМО особисто керівнику державному підприємству «Макарівське лісове господарство»  Віталію СМОЛІНУ за його постійну підтримку, за допомогу, своєчасну і таку необхідну!
ДЯКУЄМО за гуманітарну допомогу, яку отримували і продовжуємо отримувати керівництву Київського обласного управління лісового та мисливського господарства  Олекію БОЙКУ, Тарасу ВАСЬКІВУ, ГО «Сокільники», особисто начальнику Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександру КВАТИРКУ, усім держлісгоспам області та працівникам волонтерського центру лісівників Волині,  Хмельницькому обласному Управлінню лісового та мисливського господарства, Державному підприємству «Кам’янець-Подільський лісгосп».
Нехай повернеться вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину.Дякуємо за все!
Незважаючи на складну ситуацію в державі, в умовах воєнного стану, ДП «Макарівський лісгосп» продовжує працювати, та своєю працею максимально підтримувати економіку України!
Все відновимо, висадимо та відбудуємо!