Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Новина


13
жов

До Дня захисника України уманські лісівники разом з громадськістю висадили пам’ятну алею

Напередодні Дня захисника України та Дня Українського козацтва уманські лісівники з громадськістю висадили алею біля пам’ятника Залізняку і Гонті в місті Умань.
   До заходу долучилися представники місцевого самоврядування, спілки воїнів АТО, Уманського козацтва та громадськість. Головний лісничий Уманського лісгоспу Анатолій Гусак та інженер лісових культур Уманського лісгоспу Галина Устенко провели короткий інструктаж, після чого всі гуртом взялися за добру справу. Учасники акції висадили 45 саджанців дуба червоного та 25 – липи звичайної, – загалом висадили 70 дерев, які були надані Уманським лісгоспом.
   «Уманські лісівники вирішили відзначити це свято по-особливому, гарною та корисною справою, тож відгукнулися на ініціативу місцевих активістів і висадили в Умані пам’ятну алею. Такі заходи не лише згуртовують, а й лишають по собі гарний слід для усіх нас на майбутнє», – говорить директор Уманського лісгоспу Михайло Вовченко.
   Комунікація з громадськістю – це один із важливих аспектів в роботі уманських лісівників. Аби заручитися підтримкою місцевих громад та досягти взаєморозуміння, лісівники часто запрошують населення до участі в різноманітних лісівничих акціях, а також самі активно долучаються до місцевих заходів.