Товариство лісівників України

Новина


13
жов

Дякуємо Захисникам України

 Шановні Захисники і Захисниці України, колеги-лісівники, ті, хто зараз на фронтах і ті, хто  в тилу допомагає нашим воїнам боронити нашу землю від загарбників і відстоювати нашу незалежність!
   Щиро вітаю усіх з Днем захисників та захисниць України, зі світлою Покровою Пресвятої  Богородиці та Днем Українського козацтва!
Це свято справжньої мужності, відданості, сили та  незламності.  
Сьогодні ми вшановуємо  героїв, які  у різні, важкі для нашої країни часи, стояли  і стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності держави, тих, хто тримав і зараз тримає небо і кордони на вогневих рубежах країни і хто продовжує боронити її від ворогів!
Мужньо стоять на сторожі миру, свободи, незалежності нашої країни і лісівники. Кожен сьомий лісівник зі зброєю в руках захищає нашу рідну неньку Україну, нашу землю, нашу незалежність від рашистської нечисті. А лісівники на своїх робочих місцях наближають нашу перемогу: підтримують ЗСУ, надають притулок переселенцям із гарячих точок, відправляють деревину для фортифікаційних споруд, забезпечують потреби країни  деревиною і, звичайно, працюють на економіку країни.
   На жаль, і наша лісівнича сім’я має непоправні втрати… Вклоняємося пам'яті Героїв, які віддали своє життя за нашу  свободу і незалежність. Схиляємо голови перед матерями, вдовами,  дітьми, які втратили своїх синів, чоловіків, батьків, рідних… 
Щира подяка всім, хто боронив і боронить  нашу землю, звільняє кожен клаптик нашої священної землі від загарбників, бореться за нашу незалежність, всім, хто  носить почесне звання - ЗАХИСНИК  УКРАЇНИ!
Бажаю всім нам Перемоги, миру, добра, злагоди,  щасливого майбутнього у вільній незалежній квітучій Україні  і нехай Покрова Пресвятої Богородиці принесе нам перемогу, радість і надію в кожну сім’ю!
З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!  
Вічна слава Героям, які віддали своє життя за нашу землю!
Слава Україні!
З повагою і вдячністю перед воїнами-захисниками
 Голова Товариства лісівників  України                            Юрій Марчук