Товариство лісівників України

Новина


30
чер

Депутати "МФДО ЛІСВІДНОВЛЕННЯ" підтримали корпоратизацію ДП "Ліси України"

Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ в.о. директора ДП Ліси України Юрій Болоховець
Спільно з представниками Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України та Державне агентство лісових ресурсів України взяв участь у засіданні МФДО "Відновлення та розвиток лісів України".
Депутати присвятили засідання надважливій темі – контролю стану виконання Указу Президента України №675/2022 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 вересня 2022 року «Про охорону, захист, використання та відтворення лісів України в особливий період».
Саме це рішення у минулому році дало старт реформі лісової галузі. Проте деякі зазначені в Указі завдання Президента ще в процесі виконання. 
Зокрема, це стосується змін до Закону України «Про Оцінку впливу на довкілля, удосконалення системи оподаткування лісового господарства та деяких інших питань».
За підсумками дискусії члени МФДО висловилися на підтримку продовження реформи лісового господарства, яка передбачає корпоратизацію ДП «Ліси України». 
Ми ще раз зафіксували той факт, що в результаті трансформації як землі лісового фонду, так і активи компанії залишаються винятково у стовідсотковій власності держави. Це базовий принцип, який не ставиться під сумнів. Корпоратизація є лише зміною організаційно-правої форми, яка відкриває можливість вести повноцінний діалог із міжнародними партнерами України та залучати масштабні інвестиції.
Детальніше на сторінці МФДО https://www.facebook.com/profile.php?id=100093396866902