Товариство лісівників України

Новина


20
тра

Демобілізованому воїну-лісівнику Валентину Гавришенку вручили відзнаку ТЛУ "За особисту мужність і героїзм"

Валентин Гавришенко - старший майстер переробки деревини Івашковецької дільниці філії "Жмеринське лісове господарство". Чоловік пішов у військо в перший день повномасштабного вторгнення.
Воював у Донецькій області. Там і отримав тяжкі осколкові поранення у березні 2023 року. Більше року провів у лікарнях та госпіталях. Переніс багато операцій і ще зараз потребує санаторного лікування.
Остаточно демобілізували Валентина 2 травня 2024 року. Він одразу прийшов у філію, щоб повернутись до виконання своїх робочих обовʼязків.
На фронті воїн-лісівник був стрільцем, пройшов справжнє пекло. Після поранення лікарі не давали сімʼї жодної надії, дивом залишився живим. 
За особисту мужність та відвагу під час виконання бойових завдань Валентина Гавришенка нагородили почесною відзнакою Товариства лісівників України - нагрудним знаком "Лісівнику України - за мужність і героїзм".
Відзнаку вручив директор Жмеринської філії Олег Петренко, а привітати і підтримати приїхав колектив філії та Івашковецького лісництва.
Валентин, дуже порядна, совісна і добра людина. Він з теплом ставиться до усіх працівників філії, адже вони неодноразово допомагали йому, коли він перебував у зоні бойових дій - часто закривали різні потреби. Автомобіль, який допомогли придбати і привезти працівники Жмеринської філії минулого року, досі цілий і служить хлопцям.
У лісівника чудова дружина Альона і двоє діток. Завдяки турботі і наполегливості дружини Валентин отримав хороше лікування.