Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Новина


11
вер

Чергова допомога буковинських лісівників областям України, охоплених військовим конфліктом

Трудовий колектив ДП «Чернівецьке ЛГ», працівники його структурних підрозділів – усі лісництва і два лісопункти – зібрали дарунки на схід України, де досі тривають військові дії.
    Овочі, фрукти, різноманітні продукти, інші необхідні речі сьогодні, 11 вересня, лісівники завантажили у мікроавтобус, який наш давній друг Василь Назарко повезе на Луганщину.
    До працівників Чернівецького держлісгоспу приєдналися цього разу учні чернівецької гімназії №2. Вони передали дарунки своїм одноліткам в село Кримське Луганської області.
    Громадські активісти з благодійної організації «Буковина – українському війську» подякували керівництву Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, вручили грамоту-подяку голові профспілкового комітету лісгоспу Іванові Михайловичу Коркозі, а у його особі усім лісівникам лісогосподарського підприємства за активну участь у волонтерському русі.
   «Це наш громадянський обов’язок – допомагати нашим військовим, мешканцям східних областей України, що опинилися у епіцентрі військового конфлікту», – сказав директор ДП «Чернівецьке ЛГ» Олександр Тимофєєв.
З території Чернівецького ОУЛМГ завантажений продуктами автобус їде не вперше з волонтерською допомогою від буковинських лісівників.