Товариство лісівників України

Новина


26
чер

Більш, як півстоліття при філії «Тростянецьке лісове господарство» діє шкільне лісництво «Нескучанське»

Вже понад півстоліття при філії «Тростянецьке лісове господарство» ДП "Ліси України" діє шкільне лісництво «Нескучанське», що було засноване у 1969 на базі ЗЗСО І-ІІІ №2 Тростянецької міської ради.
Зараз тут навчаються 26 школярів  під керівництвом вчителя біології Катерини Солохи. До шкільного лісництва можуть приєднатись усі небайдужі до лісу діти з 5-го по 10-ий клас. 
Лісівники філії "Тростянецьке лісове господарство" ДП "Ліси України" повсякчас піклуються про вихованців "Нескучанського". Для юних любителів лісу створили навчальний клас під відкритим небом, де учні вивчають рослини на свіжому повітрі. При музеї лісу обладнали кабінет, в якому діти навчаються в зимовий період. 
У лісовому урочищі «Нескучне» Нескучанського лісництва проклали екологічну стежку. Вона пролягає через парк-пам´ятку садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Тростянецький». Загальна протяжність стежки 4,2 км, а тривалість екскурсії  складає близько 3 годин.
Особливо дітям подобаються заняття у постійному розсаднику філії. Помічник лісничого Михайло Красніков із задоволенням розповідає дітям, як живцюються, висаджуються та вирощуються рослини.   
Разом з лісівниками вихованці шкільного лісництва проводять заходи з охорони лісів; беруть участь в посадці й посівах лісу; вирощують посадковий матеріал; виготовляють та розміщують годівнички та шпаківні; беруть участь у різних природо-охоронних заходах. 
«До шкільного лісництва насамперед приходять ті люди, які люблять ліс і яким небайдужа природа. Тут ми навчаємось піклуватись про навколишнє середовище, бо через екологічну ситуацію у світі це дуже важливо» - говорить учениця шкільного лісництва «Нескучанське» Дар’я Кириченко.