Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Новина


07
тра

76 років після закінчення Другої світової війни

76 років після закінчення Другої світової війни… Війни, яка стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. 8 і 9 травня присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей планети, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.
   Втрати України у Другій світовій були колосальними - понад вісім мільйонів життів.Та страшна війна не обійшла стороною жодної  української сім’ї,  жодної хати. У  кожної людини хтось був на фронті, хтось пройшов через концтабори і …. втрати, втрати, втрати - батьки, діти, діди, брати, сестри, сини, доньки…
    Сьогодні дуже важливо згадати тих, кого немає, і не забути тих, кому вже далеко за 90 років. Їх живих залишилися одиниці. На жаль, час невпинний…
  Ми маємо пом’янути кожного, хто віддав життя за Україну тоді, в часи Другої світової і схилити голови перед тими, хто  віддав своє життя за нашу незалежну Україну. Дякуємо і вклоняємося тим воїнам, хто тримає наше небо, хто захищає нас сьогодні.
 Миру нам, добра, любові, злагоди і того, про що мріють усі - щоб ця війна, яка щодня сьогодні забирає наших найкращих синів і доньок, закінчилася нашою перемогою! 
ПАМ’ЯТАЄМО!  ПЕРЕМАГАЄМО! 
Від імені Президії Товариства лісівників України,
Голова ТЛУ                                                               Юрій Марчук