Товариство лісівників України

Новина


18
чер

3395 гектар лісу можна врятувати на Запоріжжі

Філія “Східний лісовий офіс” ДП "Ліси України" разом з громадами регіону продовжують співпрацю в рамках проєкту Forest Recovery.
 Незабаром більше 500 га лісів Біленьківської громади будуть доглянуті та позбавлені незаконних рубок й шкідників. Ліси матимуть інфраструктуру для гасіння пожеж, а місцеві жителі - безпечне місце для відпочинку. Громада передає 17 ділянок, дві з них вже на стадії реєстрації.
Також Запорізька обласна державна адміністрація передає до держфонду 3 сформовані ділянки площею 49,5 га. Вони - на території Михайлівської та Петро-Михайлівської громад. 
На території Петро-Михайлівської громади є ще 1050 гектарів земель, це 31 сформована ділянка, яка може стати частиною безпечного та здорового лісу цього краю. Поки на клопотання про передачу земель ми отримали відмову, але голова громади, Світлана Тищенко, може змінити це рішення, адже передача земель у державний лісовий фонд – це інвестиція в майбутнє громади, яка відома землями заповідно-природного фонду та пам’ятками історії. Вона не лише забезпечить збереження та відновлення лісів, яких, на жаль, не так багато на сході нашої країни, а й створить нові робочі місця та додаткові податкові надходження. Саме Ваше рішення може стати прикладом для інших громад, які ще вагаються. Ми віримо, що разом з Вами зможемо зберегти та примножити лісистість нашого регіону!
Всього до Forest Recovery по всій країні долучилося вже 100 громад, передано декілька десятків тисяч гектар і робота по відновленню лісів триває