Товариство лісівників України

Новина


24
лют

24.02.2022 - день, з якого для всіх нас розпочався новий відлік. Рік, який показав своїх і навчив цінувати та захищати своє

Сьогодні - день, щоб знову подякувати. Нашим колегам, які взяли зброю і стали воїнами. 281 працівник філій Поліського лісового офісу зараз на фронті.
Ми втрачали. 10 наших колег загинули у цій війні. 
На Рівненщині за цей рік співпраця держлісгоспів та гуманітарної програми «Business for ukrainian people» волонтерського руху Ukraine for Heroes переросла у масштабну роботу. 
Лісівники перераховували власні зароблені кошти на потреби фонду, який забезпечує продуктами та гігієнічними пакетами, аптечками військових та цивільних.  
Довкола проекту, який реалізовує різні гуманітарні місії, об’єдналися тисячі волонтерів у всіх регіонах України, країнах ЄС та Америки. І внесок лісівників завжди був одним із найпотужніших. 
25.02.2022 на Волині запрацював волонтерський центр лісівників. Тоді ще ніхто не знав: за короткий час він переросте у локацію, звідки в гарячі точки поїдуть сотні тонн вантажів допомоги.  Але кожен виконував колосальну роботу, хотів бути потрібним. З часом і сама робота, і бажання посилилися. 
Громадська організація з німецького м. Вупперталь «Людина до людини» - перша місія реальної допомоги. Дефіцитні тоді медикаменти та розхідники, автомобілі швидкої - ця співпраця допомагала рятувати життя. 
Суттєва допомога надходила від польських та німецьких партнерів із бізнесу.
Лісівники з дружньої Латвії. 
Команда людей, для яких не було і досі немає жодних бар’єрів. Співпраця за рік переросла у мільйонні суми вантажів і мільярди слів вдячності
Колективи лісівників Волині та Рівненщини ніколи не залишалися осторонь проблем колег зі Сходу, Півдня, Центру країни. Наші лісництва перетворилися на тимчасовий прихисток для тих, хто покидав домівку через війну. Постійний збір та передача допомоги. Ця взаємопідтримка триває. 
Наші діти зі шкільних лісництв. Роблять окопні свічки, плетуть сітки, збирають кошти, пишуть листи. 
Ні на мить не зупиняється основна робота - лісівники виконують усі завдання, сплачують податки, забезпечують військових та прифронтові регіони деревиною та дровами. 
Будемо сильними і надалі. Про наших найвідважніших у світі людей писатимуть книги і показуватимуть фільми. 
Про те, як українці разом із усім цивілізованим світом перемогли.