Підсумки 32 Світового чемпіонату вальників лісу

                           10.jpg

З 8 по 11 вересня ц.р. у мальовничому польському містечку Вісла відбувся 32 Світовий чемпіонат вальників лісу, в якому приймало участь 27 збірних команд. Цьогорічний чемпіонат для збірної України був восьмим за всю історію проведення світових змагань.

 Склад збірної України:

Домашкін Сергій Анатолійович – представник АТ «Мотор-Січ», категорія «Професіонал»;

Кухта Володимир Романович – представник державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, категорія «Професіонал»;

Журавель Сергій В’ячеславович – представник державного підприємства «Соснівське лісове господарство» Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, категорія «Професіонал»;

Домашкін Ілля Сергійович – представник АТ «Мотор-Січ», категорія «Юніор».

У загальнокомандному заліку збірна команда України посіла 19 місце, а в індивідуальному заліку капітан збірної  Сергій Домашкін посів 28 місце серед 81 учасників – професіоналів.

Збірна України не залишилась без медалі світового чемпіонату: у дисципліні «звалювання лісу» Сергій Журавель виборов срібну нагороду, а в підсумку загальнокомандного виступу у цій дисципліні збірна команда України посіла почесне третє місце, поступившись лише командам Німеччини та Швейцарії.

Беззаперечними тріумфаторами 32 Світового чемпіонату вальників лісу стали представники збірної Республіки  Білорусь, які як в індивідуальному, так і в загальнокомандному заліку вибороли звання чемпіонів світу. На другому місці команда Німеччини , на третьому – Швейцарії.