Товариство лісівників України

Всеукраїнська рада ТЛУ

Склад Всеукраїнської ради Товариства лісівників України    
1. Бабеляс Борис Павлович голова ради Волинської облорганізації ТЛУ, начальник відділу Волинського облуправління лісового та мисливського господарства
2. Бойко Олексій Леонідович начальник Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
3. Бондар Анатолій Омелянович начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства
4. Бондар Володимир Налькович  
5. Ведмідь Микола Максимович ветеран лісової галузі
6. Голубчак Олексій Іванович голова ради Івано-Франківської облорганізації ТЛУ, директор УкрНДІгірліс
7. Гузенко Руслан Володимирович голова Київської облорганізації ТЛУ, перший заступник начальника Київського обласного та по м. Києву облуправління лісового та мисливського господарства
8. Приймачук Іван Михайлович голова ради Тернопільської облорганізації ТЛУ, перший заступник начальника Тернопільського облуправління лісового та мисливського господарства
9. Дейнека Анатолій Михайлович начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства
10. Дзюбенко Олександр Миколайович начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства
11. Діденко Віктор Іванович голова ради Вінницької облорганізації ТЛУ, перший заступник начальника Вінницького облуправління лісового та мисливського господарства
12. Домікан Володимир Ілліч начальник Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства
13. Прокопчук Михайло Васильович голова ради Рівненської облорганізації ТЛУ, перший заступник начальника Рівненського облуправління лісового та мисливського господарства
14. Ігнатченко Віталій Віталійович голова ради Сумської облорганізації ТЛУ, перший заступник начальника Сумського облуправління лісового та мисливського господарства
15. Ірклієнко Сергій Петрович директор Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства
16. Карпук Анатолій Іванович директор Боярської лісової дослідної станції НУБіП
17. Касіч Тетяна Григорівна  
18. Кватирко Олександр Михайлович начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства
19. Кузьович Василь Степанович  
20. Величко Валерій Миколайович голова ради Дніпропетровської обласної організації ТЛУ, перший заступник начальника Дніпропетровського облуправління лісового та мисливського господарства
21. Корнієнко Віктор Петрович Перший заступник Голови Товариства лісівників України
22. Кий Василь Васильович голова ради Закарпатської облорганізації ТЛУ, директор ДП "Закарпатліссервіс"
23. Кривов'язий Степан Йосипович голова ЦК профспілки працівників лісового господарства України
24. Курінський Андрій Борисович  
25. Лакида Петро Іванович директор Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України
26. Лесик Валентина Василівна голова ради Миколаївської облорганізації ТЛУ, перший заступник начальника Миколаївського облуправління лісового та мисливського господарства
27. Максименко Валентина Василівна генеральний директор ТОВ "Видавничий дім "ЕКО-інформ"
28. Марчук Юрій Миколайович Голова Товариства лісівників України, завідувач кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції НУБіП України
29. Матусевич Олександр Борисович народний депутат України, член комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
30. Михайленко Володимир Дмитрович голова ради Херсонської облорганізації ТЛУ, перший заступник начальника Херсонського облуправління лісового та мисливського господарства
31. Полуліх Мирон Семенович голова ради Запорізької облорганізації ТЛУ, директор ДП «Мелітопольське ЛМГ»
32. Жук Олександр Всильович голова ради Чернігівської облорганізації ТЛУ
33. Любчич Микола Васильович голова ради Харківської облорганізації ТЛУ
34. Ревенко Наталія Олександрівна начальник Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства
35. Романовський Володимир Францевич ветеран галузі
36. Самоплавський Валерій Іванович Почесний Голова Товариства лісівників України
37. Святецька Алла Василівна заступник Голови Товариства лісівників України, начальник відділу з персоналу Державного агентства лісових ресурсів України;
38. Середюк Олег Олексійович голова ради Кіровоградської облорганізації ТЛУ, перший заступник начальника Кіровоградського облуправління лісового та мисливського господарства
39. Сегеда Наталія Василівна голова ради Черкаської облорганізації ТЛУ, прес-секретар Черкаського обласного упрапвління лісового і мисливського господарства
40. Скрипник Олександр Володимирович голова ради Одеської облорганізації ТЛУ, перший заступник начальника Одеського облуправління лісового та мисливського господарства
41. Тенянко Олексій Григорович голова ради Полтавської облорганізації ТЛУ, перший заступник начальника Полтавського облуправління лісового та мисливського господарства
42. Ткач Віктор Петрович директор Українського науково-дослідного інституту лісового господарства і агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького
43. Ткачук Володимир Ілліч голова Житомирської обласної організації профспілки працівників лісового господарства України
44. Хоптинець Володимир Михайлович голова ради Хмельницької обласної організації ТЛУ
45. Целень Ярослав Павлович голова ради Львівської облорганізації ТЛУ, перший заступник начальника Львівського облуправління лісового та мисливського господарства
46. Зарічний Василь Григорович голова ради Житомирської облорганізації ТЛУ, директор ДП «Зарічанське лісове господарство»
47. Пилип’юк Володимир Миколайович голова ради Чернівецької облорганізації ТЛУ, начальник відділу Чернівецького облуправління лісового та мисливського господарства
48. Чигринець Віктор Петрович начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства
49. Шарейко Петро Миколайович вчений секретар Всеукраїнської ради Товариства лісівників України
50. Шевченко Володимир В`ячеславович голова ради Луганської облорганізації ТЛУ, перший заступник начальника Луганського облуправління лісового та мисливського господарства