Склад Всеукраїнської ради Товариства лісівників України | | |
1. | Рибчинський Олександр Павлович | голова ради Волинської / Рівненської облорганізації ТЛУ |
2. | Бойко Олексій Леонідович | доцент Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України |
3. | Бондар Анатолій Омелянович | ветеран лісової галузі |
4. | Ведмідь Микола Максимович | ветеран лісової галузі |
5. | Голубчак Олексій Іванович | голова ради Івано-Франківської облорганізації ТЛУ |
6. | Гузенко Руслан Володимирович | |
7. | Дейнека Анатолій Михайлович | начальник Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства |
8. | Дзюбенко Олександр Миколайович | директор Центрального офісу ДП "Ліси України" |
9. | Діденко Віктор Іванович | голова ради Вінницької облорганізації ТЛУ |
10. | Домікан Володимир Ілліч | ветеран лісової галузі |
11. | Ірклієнко Сергій Петрович | директор Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства |
12. | Карпук Анатолій Іванович | директор Боярської лісової дослідної станції НУБіП |
13. | Кватирко Олександр Михайлович | директор Поліського лісововго офісу ДП "Ліси України" |
14. | Кузьович Василь Степанович | завідувач кафедри лісового і садово-паркового господарства Бережанського агротехнічного інституту НУБіП України |
15. | Корнієнко Віктор Петрович | перший заступник Голови Товариства лісівників України |
16. | Кий Василь Васильович | голова ради Закарпатської облорганізації ТЛУ |
17. | Кривов'язий Степан Йосипович | ветеран лісової галузі |
18. | Лакида Петро Іванович | голова Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України |
19. | Максименко Валентина Василівна | генеральний директор ТОВ "Видавничий дім "ЕКО-інформ" |
20. | Марчук Юрій Миколайович | Голова Товариства лісівників України, завідувач кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції НУБіП України |
21. | Матусевич Олександр Борисович | народний депутат України, член комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування |
22. | Фесюн Вадим Михайлович | голова ради Чернігівської-Сумської організації ТЛУ |
23. | Любчич Микола Васильович | голова ради Харківської облорганізації ТЛУ |
24. | Романовський Володимир Францевич | ветеран лісової галузі |
25. | Самоплавський Валерій Іванович | Почесний Голова Товариства лісівників України |
26. | Святецька Алла Василівна | заступник Голови Товариства лісівників України |
27. | Середюк Олег Олексійович | голова ради Кіровоградської облорганізації ТЛУ |
28. | Сегеда Наталія Василівна | голова ради Черкаської облорганізації ТЛУ |
29. | Тенянко Олексій Григорович | голова ради Полтавської облорганізації ТЛУ |
30. | Ткач Віктор Петрович | директор Українського науково-дослідного інституту лісового господарства і агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького |
31. | Ткачук Володимир Ілліч | голова ЦК профспілки працівників лісового господарства України |
32. | Хоптинець Володимир Михайлович | голова ради Хмельницької обласної організації ТЛУ |
33. | Целень Ярослав Павлович | голова ради Львівської облорганізації ТЛУ |
34. | Зарічний Василь Григорович | голова ради Житомирської / Київської облорганізацій ТЛУ |
35. | Пилип’юк Володимир Миколайович | голова ради Чернівецької - Тернопільської організації ТЛУ |
36. | Чигринець Віктор Петрович | Голова Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства |
37. | Шарейко Петро Миколайович | вчений секретар Всеукраїнської ради Товариства лісівників України |