Товариство лісівників України

Заохочувальні відзнаки ТЛУ

ПОЛОЖЕННЯ про заохочувальні відзнаки Товариства лісівників України

ПОЛОЖЕННЯ

про відзнаки Товариства лісівників України

1. Загальні положення

1.1. Це Положення встановлює порядок нагородження відзнаками Товариства лісівників України (надалі – Товариство): нагрудним знаком «Почесний лісівник України», нагрудним знаком «Лісівнику України – за мужність і героїзм», нагрудним знаком «Лісовий вогнеборець», Почесною грамотою Товариства лісівників України,  Подякою Голови Товариства лісівників України, цінним подарунком Товариства лісівників України – дерев’яним наручним годинником з символікою ТЛУ (далі – відзнаки ТЛУ).

1.2. Відзнаки ТЛУ встановлюються з метою активізації творчої ініціативи та заохочення плідної діяльності громадян та членів Товариства спрямованої на примноження і збереження лісових багатств України, відзначення особистого внеску  у справу відновлення та розвиток традицій українського лісівництва, а також особливих заслуг лісівників.

2. Порядок представлення відзначення відзнаками ТЛУ

2.1. Нагрудним знаком «Почесний лісівник України» відзначаються члени Товариства лісівників України – працівники лісового господарства, а також не члени Товариства – державні та громадські діячі України і зарубіжних країн, інші громадяни, за заслуги в реалізації статутних завдань та мети діяльності Товариства, активну громадську діяльність з пропаганди лісових і екологічних знань.

2.1.1. Особу може бути представлено до відзначення нагрудним знаком «Почесний лісівник України»  один раз.

2.1.2. Особі, відзначеній нагрудним знаком «Почесний лісівник України» видається посвідчення.

2.2. Нагрудним знаком «Лісівнику України – за мужність і героїзм» відзначаються члени Товариства лісівників України та інші працівники лісового господарства за мужність і героїзм, що були проявлені  під час захисту України.

2.2.1. Особі, відзначеній нагрудним знаком «Лісівнику України – за мужність і героїзм»  видається посвідчення.    

2.3. Нагрудним знаком «Лісовий вогнеборець» відзначаються члени Товариства лісівників України та інші працівники лісового господарства за мужність і героїзм, що були проявлені  при боротьбі з лісовими пожежами.

2.4. Почесною грамотою Товариства лісівників України відзначаються члени Товариства та трудові колективи підприємств, організацій і установ  лісового сектору, ветерани лісової галузі, за активну роботу з розвитку лісового і мисливського господарства, особистий внесок у в реалізації статутних завдань та мети діяльності Товариства, активну громадську діяльність з пропаганди лісових і екологічних знань.

2.5. Подяка Голови Товариства лісівників України оголошується членам Товариства, ветеранам лісової галузі, за вагомий особистий внесок у реалізацію статутних завдань та мети діяльності Товариства, активну громадську діяльність з пропаганди лісових і екологічних знань.

2.6. Цінним подарунком – годинником з символікою ТЛУ відзначаються члени Товариства та інші особи за особистий внесок у  реалізацію статутних завдань та мети діяльності Товариства, лісівничо-просвітницьку роботу, активну громадську діяльність з пропаганди лісових і екологічних знань.

2.7. Подання про нагородження відзнаками ТЛУ (форма подання ТЛУ - додаток до цього Положення)  вносяться на розгляд Президії Всеукраїнської ради Товариства (далі – ВР ТЛУ) Почесним Головою  Товариства лісівників України,  Головою Товариства лісівників України, більшістю  членів Президії ВР ТЛУ, обласними радами Товариства та первинними організаціями, які не входять до складу обласних рад ТЛУ.

2.8. Лист-клопотання (постанова обласної ради Товариства) та подання надсилаються Президії ВР ТЛУ  не пізніше, як за 15 днів до дати вручення відзнаки.

2.9. Висунення кандидатур  для відзначення відзнаками ТЛУ  здійснюється гласно, як правило,  на зборах  у первинній організації Товариства, про що робиться запис у довідці – поданні.

2.10. Відзначення відзнаками ТЛУ здійснюється у тому числі з нагоди загальнодержавних, професійних свят і ювілейних дат.

2.11. Рішення про відзначення приймається Президією  ВР ТЛУ.

3. Порядок вручення заохочувальних відзнак.

3.1. Відзнаки ТЛУ вручаються в урочистій обстановці Почесним Головою  Товариства лісівників України,  Головою Товариства лісівників України, або за його дорученням - членами Всеукраїнської