Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Новина


03
лип

Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук запропонував скликати з’їзд лісівників України

3 липня 2018 року відбулася нарада з головами та вченими-секретарями обласних рад Товариства лісівників України.
     На сьогодні лісівнича галузь має немало проблем: кілька років не призначається голова Агентства,  невідома подальша стратегія розвитку, відсутність фінансування поставило  південні і східні регіони на межі виживання, через зміни клімату і засилля шкідників масово всихають не лише смерекові ліси у Карпатах, а й хвойні лісові масиви на Поліссі…. Про ці проблеми має знати громадськість, про це і йшлося на нараді з головами та вченими-секретарями обласних рад Товариства лісівників України.
     Заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, який приїхав, щоб зустрітися з головами та вченими секретарями ТЛУ,  сказав, що у ЗМІ останнім часом дуже багато матеріалів, про те що лісівники масово рубають ліс і мало хто говорить про новостворені ліси. Про те, що жодна вирубана ділянка лісу не залишається не залісненою, про роботу служби охорони і захисту лісу, про звичайну буденну роботу зі створення нових лісових масивів майже немає матеріалів у ЗМІ.  «Всі пишуть про ліс-кругляк і мало хто згадує, як лісівники на Херсонщині гасили лісову пожежу. Тому дуже важливо доносити до людей правдиву, не викривлену різними політичними силами інформацію про роботу лісівників», - наголосив заступник голови ДАЛРУ В. Бондар. 
     Про реалізацію стратегічних цілей діяльності Товариства лісівників України  говорив голова Товариства Юрій  Марчук.  Він запропонував у вересні цього року скликати з’їзд лісівників України.
    Перший заступник Голови ТЛУ Віктор Корнієнко доповів про виконання завдань орієнтовного плану діяльності Товариства у 1-му півріччі 2018 року, заступник голови ТЛУ Алла Святецька розповіла про запровадження відзнак Товариства.