Товариство лісівників України
Ш. Руставелі, 9-А, 54
місто Київ, Україна , 01601
+38 (044) 235-23-48

Лісова політика (Реформа лісового господарства)

Товариство Лісівників УкраїниНаша діяльність  Суспільний діалог  Лісова політика (Реформа лісового господарства)

В Національному університету біоресурсів та природокористування 5 липня 2018 року  відбувся національний діалог «Реформування лісового господарства: перспективи та наслідки».
Захід організований Державним агентством лісових ресурсів України під егідою ООН та є внеском України у виконання Варшавської Інтегрованої програми робіт секції лісового господарства та лісоматеріалів Європейської економічної комісії ООН/ФАО.
У заході взяли участь представники секції лісового господарства та лісоматеріалів Європейської економічної комісії ООН/ФАО, державного лісового холдингу «Ліси Польщі», німецько-українського аграрно-політичного діалогу, Товариства лісівників України, Асоціації деревообробників України, Європейської Бізнес Асоціації.
Розміщуємо для ознайомлення підсумковий документ заходу.

Звернення загальних зборів Лісівничої академії наук України до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України

Загальні збори Лісівничої академії наук України, яка об’єднує провідних  науковців і лісівників - практиків, які проходили в  27 квітня 2018 року в НУБІП, направили до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України звернення щодо лісової політики та реформування лісової галузі.
З текстом звернення можна ознайомитись нижче.