Всеукраїнський чемпіонат вальників лісу

            Бути справжнім майстром своєї справи, якою займаєшся – обов’язок кожного фахівця, а от бути віртуозним майстром – це талант примножений на наполегливість і любов до своєї справи . щоб довести віртуозність своєї фахової майстерності,10 вересня в Тетеревському лісгоспі(Київська область ) відбувся 16-й Всеукраїнський чемпіонат вальників лісу. За звання зїхалися майже чотири десятки лісорубів з усієї України. А саме – кращі з кращих свого регіону,переможці обласних змагань.

           Проведення цих змагань – це своєрідна атестація практичних навиків вальників лісу, де оцінюється якість їх праці професіоналізм, Чемпіонат проходив в п’ять етапів: звалювання дерев, точне розкряжування, комбіноване розкряжування,обрізка сучків та монтаж пильного ланцюга .  

          Першим з перших став представник (Харківське ОУЛМГ) Домашкін Сергій, друге місце посів Сидоренко Олександр(Сумське ОУЛМГ), а третє Кухта Володимир (Львівське ОУЛМГ). Серед юніорів, а це учасники віком до 24 років,переможцем став представник АТ « МоторСіч» Домашкін Ілля. Спонсор змагань АТ « МоторСіч» виділило кошти та 50 бензомоторних пил для проведення регіональних та фінального конкурсів.Яскраве дійство в лісі залишило у всіх присутніх велике задоволення і незабутні враження .

         До сказаного варто лише добавити,що ті, хто назавжди пов’язали життя з лісом ,- люди вкрай скромні та сором’язливі вони ніяковіють і навіть конфузяться від загальної уваги. Мабуть від того,що для них очевидна простота законів,якими слідує ліс. Вони звикли до непорушності (!) спілкування з його вражаючою мудрістю і живуть за правилом, що управляти природою можна лише підкорюючись їй. І їм набагато комфортніше в розкоші, що зветься життям лісу,бо всі для них ніби книга,на всіх сторінках якої – глибокий зміст…