Конкурс "Кращий лісовий розсадник"

           Одна з найважливіших складових ведення лісового господарства - лісорозсадницька справа. У ній відображено й досвід багатьох поколінь фахівців лісівничих професій, і творчі ініціативи теперішніх працівників лісогосподарських підприємств, направлених на вирощування сіянців і саджанців. Лісівники розуміють, що це - передумова створення продуктивних, якісних і стійких лісонасаджень.

         За підсумками 2013 року одним із переможців конкурсу на кращий лісовий розсадник стало Гоголівське лісництво ДП «Миргородське лісове господарство» Полтавського ОУЛМГ. Щоденна важка й копітка праця увінчалась хорошим результатом. 

  Друге місце посіло Березнівське лісництво ДП « Березнівське лісове господарство» Рівненського ОУЛМГ .
  Третє місце Житомирський базовий розсадник ДП «Житомирське лісове господарство» Житомирського ОУЛМГ
           Обласний огляд-конкурс на кращий розсадник серед держпідприємств Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства відбувається щороку. Беруть до уваги асортиментне різноманіття та застосування високоефективних технологій вирощування й формування садивного матеріалу, який стабільно задовольняє попит у регіоні і продається на інших ринках. Має бути забезпечена успішна рекламна компанія вирощуваної продукції, в тому числі і за межами регіону, підвищення економічної ефективності виробництва і рівня оплати праці працівників розсадника. Немаловажну роль відіграє й його естетичний вигляд: огорожа, таблиці з вказівками назв рослин українською та латинською мовами, дата створення насадження та його площа.